Eladó ház - Somogyegres

Felújításra szorul!
Felújításra szorul
KAPCSOLAT
Kopeczky Panna Lili

+36 30 282

kopepann@

Az időpont kérés naptár ikonja
IDŐPONTOT KÉREK
A visszahívás kérés telefon ikonja egy azt körbe ölelő nyíllal

Belső terület

105 m²

Telek terület

2175 m²

Tájolás

délnyugat

Építési állapot

használt

Építési mód

vegyes

Szobák száma

3 szoba

Épület szintje

1.

Épült

kb. 1960

Belső azonosító:
S01
Ingatlan azonosító:
2_bma

Somogy megye, Somogyegres

Irányár

12.5 M Ft
(119.05 E Ft/㎡)

Szobák

3 szoba

Terület

105 m²

Telek terület

2175 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Somogyegres, Tab járáshoz tartozó, csendes, vidéki zsákfalu. A Szabadság utca ezen vége csak egyik oldalon beépített házakkal, a másik oldal szántóföld, és erdő.
A ház kettő részre van osztva. Egy utcafronti 2 szobás önálló bejáratú. A hátsó lakrész, szintén önálló bejáratú 1 szobás, konyhával, fürdőszobával. Melléképületekben pince, présház, ólak vannak.
A tető, fürdőszoba 20 évvel ezelőtt került felújításra.

INGATLAN ADATAI

Ingatlan jellege
családi ház
Belső terület
105 m²
Telek terület
2175 m²
Tájolás
délnyugat
Építési állapot
használt
Építési mód
vegyes
Szobák száma
3 szoba
Épület szintje
1.
Épült
kb. 1960

Kopeczky Panna Lili

+36 30 282 6313

kopepann@gmail.com

KAPCSOLAT
Kopeczky Panna Lili

+36 30 282

Belső terület

105 m²

Telek terület

2175 m²

Tájolás

délnyugat

Építési állapot

használt