Eladó ház - Szántód

KAPCSOLAT
Kopeczky Márton

+36 30 352

balatonma@

Az időpont kérés naptár ikonja
IDŐPONTOT KÉREK
A visszahívás kérés telefon ikonja egy azt körbe ölelő nyíllal

Belső terület

177 m²

Telek terület

700 m²

Tájolás

délnyugat

Építési állapot

használt

Építési mód

tégla

Szobák száma

5 szoba

Épület szintje

2.

Épült

2011

Ingatlan állapot

kívül: jó
belül: jó

Szigetelés

10 cm

Ablak szerkezete

2 rétegű thermoplan

Belső azonosító:
VSZMZS80
Ingatlan azonosító:
5_bma

Somogy megye, Szántód

Irányár

279 M Ft
(1.58 M Ft/㎡)

Szobák

5 szoba

Terület

177 m²

Telek terület

700 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Privát vízparti használattal rendelkező, igényes családi ház Szántódon, a rév közelében

Szántód frekventált, mégis csendes, üdülőövezeti részén, a rév közelében kínálunk megvételre egy 2011-ben épült, kiváló állapotú családi házat, amely ideális választás állandó otthonnak vagy exkluzív nyaralónak.

Az ingatlan egyik legnagyobb értéke, hogy a vételár részét képezi egy zárt, karbantartott vízparti telek tulajdonjoga, amelyet kizárólag az itt élő tulajdonosok használhatnak. A gondozott partszakasz nyugodt, biztonságos környezetet biztosít, játszótérrel, így családok számára is kiváló.

A Balaton part és a komp mindössze pár perc sétával elérhető, a közelben kerékpárút, buszmegálló, valamint 1,5 km-en belül bevásárlási lehetőségek (Aldi, Spar, patika) is megtalálhatók.

Főbb adatok
-Telek mérete: 700 m²
-Lakóház hasznos alapterülete: 121,27 m²
-Teraszok összesen: 58,15 m²
-Építés éve: 2011
-Földszint + emelet kialakítás
-Átgondolt elrendezés

Földszint:
-előszoba, vendég WC
-garázs (közvetlen bejárattal) + felette tárolásra kialakított padlástér (gépészettel)
-tágas nappali–étkező–konyha, közvetlen kert- és teraszkapcsolattal
-hálószoba
-zuhanyzós fürdőszoba, külön WC-vel
-lépcső alatti praktikus tároló

Emelet:
-3 hálószoba
-2 szobából részpanoráma a Balatonra
-kádas fürdőszoba
-külön WC

A nappali dél-nyugati tájolású, ennek köszönhetően világos, napfényes élettér, közvetlen kijárattal a hátsó teraszra.