eladó melegkonyhás vendéglátóegység

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

eladó ingatlan: 19 db
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

eladó melegkonyhás vendéglátóegység

eladó melegkonyhás vendéglátóegység hirdetést keres? Tekintse meg ingatlan listánkat és talája meg az Önnek megfelelő eladó ajánlatot!

eladó melegkonyhás vendéglátóegység
1 találat

Eladó melegkonyhás vendéglátóegység, Balatonmáriafürdő 789 m² 288 M Ft

eladó melegkonyhás vendéglátóegység

Somogy megye, Balatonmáriafürdő
Azonosító: 9_bma

Balatonmárifürdőn stabilan működő, több egységből és szolgáltatásbó álló, vendéglátó komplexum eladó! Az ingatlan az üdülő övezet központjában helyezkedik el, így szinte lehetetlen elkerülni, annak aki Máriafürdőn jár-kel. Az szolgáltató együttes a következő részekbő áll: - Stake House (melegkonyhás) - Rezeda (söröző, melegkonyha) - bill...

Belső terület
789 m²
Telek terület
1361 m²
Szobák
0
Irányár
288 M Ft
(365.02 E Ft/㎡)

1 találat
Ingatlan ajánlat
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2